Zarząd

Marcel

MOCE
Prezesostwo, Dykcja, Dzierganie szalików i opowieści

OPIS
Na co dzień nauczyciel sztuk teatralnych, po godzinach czytacz, oglądacz i słuchacz, a przede wszystkim opowiadacz. Miłośnik muzyki klasycznej, RPG i bajek. Kiedyś chciał zostać księgowym albo kucharzem, ale mu przeszło i teraz zatraca się w humanistyce. By udowodnić swoją prastarość, wspomina, że uczył się informatyki na wklejonej do zeszytu fotokopii klawiatury.

Nika

MOCE
Wice-Prezesostwo, Opowieści różnej treści

OPIS
Mając 7 lat sądziła, że wymyśliła gry RPG. Pożeraczka fabuł wszelakich, miłośniczka muzyki i zawodowy bicz. Niczym Biały Królik z “Alicji z Krainy Czarów” – żyje w wiecznym niedoczasie.

Aguś

MOCE
Malowanie świata na żółto i na niebiesko, Mistrzyni w znajdowaniu i wytykaniu niedociągnięć, Ninja w klikaniu w konkutor

OPIS
Przez lata grafik komputerowy, obecnie zawzięta testerka z zamiłowaniem do obrazów, składu tekstów i wszelkich form widocznych. Hobbystycznie malarka figurek i przytulaczka kotów. Gra we wszystko, co fajne; czyta wszystko, co koreańskie. Lubi rozmawiać z ludźmi i odkrywać nieodkryte.

Osoby członkowskie

Adrian

MOCE
Słowotwórstwo, Głosotworzenie (specjalność: Immersja i Interpretacja), Wyższe Wtajemniczenie Magii Planowania oraz Magii Dokumentacji, Łazikologia – poziom zaawansowany

OPIS
historyk, bibliotekarz, animator kultury, oddany herbaciarz, koneser międzywojnia, słuchacz piosenek „z tekstem”, miastoholik (z Krakowem na czele). Nałogowy połykacz książek, filmów, seriali oraz gier „bez prądu” (jedzenia również). Uwielbia organizować, aktywnie zwiedzać, jeść pyszności, odznaczać zrobione rzeczy w to-do listach. Tenisista-amator i artysta snu. Kiedyś syn koleżanki Twojej matki, dziś ten, który w każdej sytuacji powie: „Chodźmy pieszo – to niedaleko”.

Berry

MOCE
Pilnowanie bram, Definiowanie problemów, Ocieplanie wizerunku

OPIS
Od najmłodszych lat zakochana w fantastyce. Miłośniczka broni białej i palnej, butów taktycznych i świnek morskich. Mechanizm sprężynowy napędzany sportem i owsianką. Od niemal dekady tułająca się po konwentach w całej Polsce jako Patrol Konwentowy. Obecnie zacumowana lokalnie w Chowańcu, próbuje powstrzymać odruchy sprawdzania identyfikatorów i konfiskowania alkoholu.

Cyprian

MOCE
Kształtowanie światów, Zaklinanie słuchu baśniami

OPIS
Twórca światów fantastycznych, ze specjalizacją w tworzeniu magii oraz historii, wielki imperator gier strategicznych, odkrywca nowych muzyków oraz pochłaniacz słodyczy. W wolnym czasie kucharz i fan najcudowniejszej historii na świecie – „One Piece”. Kocha gry RPG oraz dobre filmy romantyczne.

Eryk the Hobbajt

MOCE
Wyższa Technomancja ze specjalizacją we władaniu siecią, Hobbickie umiejętności kucharskie,

OPIS

Komputerowy geek, który składa nowe komputery tylko po to, żeby dalej grać w stare gry. Ogromny fan strategii i fantastyki, który chce zostać Theodenem. Pasjonat twórczości Tolkiena, który lubi wszytko co ze Śródziemia. Dodatkowo lubi gotować i jeść, chodzić czasem również, ale podróże to życie.

Krzysztof

MOCE
Podcastowy Standup’er, Potteromaniactwo Zaawansowane, Koneser Ziemniaków

OPIS
Pasjonat Szczecina i twórca podcastu Śledź Szczecin. Na pytanie, czy woli DC czy Marvela, zawsze odpowiada, że każde ma swój urok (nie chce być ortodoksyjny). Całe dzieciństwo wyzywano go od harrypotterów, więc oczywistym jest, że przydzielono go do Griffindoru.

Maciek / Czołgu

MOCE
ABSOLUTE POWER!!!

OPIS
Stary wyjadacz Dedeczków. Kolekcjoner systemów, fan systemów, które większości się nie podobają albo o których nikt nie słyszał. Lubi rozgryzać każdą mechanikę i grę. W Chowańcu zajmuje się wsparciem technicznym, prowadzeniem i sztucznym tłumem.

Marcin / Stiopa

MOCE
Granie w gry różne różniste. Prowadzenie tych gier. Robienie zdjęć, gotowanie, tworzenie dziwnych wizji i szukanie dziury w całym.

OPIS
Fan fantastyki w każdej postaci, a w szczególności naukowej. Wiecznie rozerwany między siedzeniem w domu nad  książką/podręcznikiem/planszówką/klawiaturą, a wałęsaniem się po lasach, górach, czy ruinach. Z wykształcenia filozof, z  zamiłowania erpegowiec, z ambicji crafter i game designer.

Kosma

MOCE
Mistrz gry, Magister wiedzy losowej, Słuchacz i gaduła w jednym, Potrafi dopasować muzykę do każdej sytuacji i przesłuchać 3 godziny wideoeseju w 180 minut.

OPIS
Pasjonat gier RPG, fantastyki i edukacji. Student pedagogiki, oddany syno-bratanko-siostrzeńco-wnuk. Połykacz seriali i kreskówek. Uwielbia zgłębiać historię i tradycje, tą rzeczywistą, jak i każdą fikcyjną. Posiadacz szlachetnych zakoli I bolących pleców.

Ola

MOCE
Łapacz momentów – podstawowy poziom wtajemniczenia (fotograf), Rytuał nieustępliwego porządku (specjalizacja: organizacja i segregacja przedmiotów magicznych), Zaklęcie bezgranicznej gadatliwości (wysoki stopień wtajemniczenia do “wystąpień publicznych), Rytuał znaleziska “Ja? Ja zawsze znajdę taniej”

OPIS
Wiedźma kryształowa, średnio zaawansowana artystka/graficzka. Intensywna słuchaczka “BRN LOVE” i “Arctic Monkeys”. Kochanka Morfeusza (drzemka 20 min zamienia się w 4h). W momencie, w który zagłębia się w dane uniwersum, staje się goblinem uwięzionym w hiperfiksacji. Pragnie zgromadzić całą gamę merchandisingu (aktualnie uniwersum Percy Jackson). W żyłach płynie kofeina i miłość do wszystkich piesków. Żyje według motta “Po co się denerwować, gdy można spać”.

Wojtek / Dziadó

MOCE
Ortografiomancja, Powieściotwórstwo i Powieściożerstwo, Podróże w czasie do ery postapokaliptycznej, Członkostwo w Tajnej Loży Shreka

OPIS
Z wykształcenia polonista, z zawodu drukarz, z zamiłowania gracz-pecetowiec, szwędacz, trochę larpiarz i RPGowiec. Niektórzy twierdzą, że jest krasnoludem. Jednak to nie jest prawda, a Dziadó zapisał to w swojej Księdze Uraz. W “Chowańcu” zajmuje się głównie szeroko pojętą korektą (ksywka zobowiązuje).