Podobają się Wam nasze działania? Chcecie, byśmy za złoto Smauga organizowali ich więcej? By były obfitsze i jeszcze lepsze? A może po prostu macie ochotę wesprzeć jakąś fantastyczną inicjatywę?

Już teraz, dzięki naszej współpracy z Centrum Inicjatyw Lokalnych, możecie to zrobić! Przekażcie nam 1,5% podatku, a my go wykorzystamy w sposób iście magiczny!

Wyczarujemy nie tylko wspaniałe konkursy, ale również napędzimy naszą fabrykę wydarzeń!

Uradujcie wszystkich Chowańców oraz odbiorców naszych działań swoim wsparciem i, jeśli możecie, przekazujcie wieści dalej!

Numer KRS: 0000 215 720
Cel szczegółowy 1,5%: CHOWANIEC
Pomocne będzie także wypełnienie pola „Wyrażam zgodę” : x

Pominięcie przez darczyńcę pola „Cel szczegółowy 1,5%” i nie zaznaczenie „wyrażenia zgody na udostępnienie swoich danych osobowych” skutkuje tym, że Centrum Inicjatyw Lokalnych nie będzie w stanie sprawdzić kto i jaką kwotę przekazał na ich nr KRS, więc nie będą wiedzieli, ile mają przekazać nam.

Na grafikach możecie znaleźć informację, jak poprawnie wypełnić PIT oraz PIT-OP dla emerytów i rencistów, których rozliczył ZUS (PIT-OP). Uwaga! To oświadczenie mogą wypełnić ci emeryci lub renciści, którzy dostali od organu rentowego (np. z ZUS) roczne obliczenie podatku na formularzu PIT-40A. Jeśli takowi chcą przekazać 1 proc. podatku dla wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego, należy wydrukować, wypełnić i zanieść formularz PIT-OP do Urzędu Skarbowego. NIE POTRZEBA ROZLICZAĆ SIĘ PONOWNIE.

Zachęcamy również do skorzystania z darmowego program PIT za 2020 r. z wpisanym na sztywno naszym numerem KRS do swobodnego korzystania. Pamiętajcie tylko o wpisywaniu naszego celu szczegółowego (Chowaniec). Program PIT, który Wam proponujemy to profesjonalne narzędzie do sporządzania rocznych zeznań podatkowych, uznanej firmy, z którą Centrum Inicjatyw Lokalnych współpracuje już kilka lat.

Kategorie: Aktualności