Uwaga, uwaga, uwaga! Wysoko cenisz przyjaźń?

Chcesz przeżyć niesamowite przygody w pełnym barw świecie? Masz ochotę, by zagrać z młodszym graczem (siostrą, synem, siostrzenicą, kolegą)? Pragniesz stać się Kucykiem, Pegazem lub Jednorożcem? Wejdź w świat kucyków Pony i zdobądź fantastyczne podręczniki związane z grą Equestria: Puść Wodze Fantazji!

Zaintrygowani? Mamy nadzieję, że tak! Wykażcie się kreatywnością i zgarnijcie kucykowe nagrody! Co musicie zrobić, aby podręczniki z Equestrii lub tęczowe kości stały się Wasze?

 • Polubcie fanpage Stowarzyszenia Chowaniec!
 • Stwórzcie i opiszcie 3 pomysły na przygody w świecie kucyków Pony – co może spotkać Kucyki Ziemskie, Pegazy lub Jednorożce w świecie Equestrii?
  • Każdy z pomysłów powinien być związany z jakąś wartością (np. przyjaźń, miłość, nadzieja, odwaga, szczęście, tolerancja, uczciwość itp.),
  • Pomysły na przygodę powinny być dostosowane do młodszego odbiorcy,
  • Objętość każdego pomysłu na przygodę zależy od Was – mogą to być dwa zdania, może to być opis na całą stronę,
  • Dodatkowe punkty możecie uzyskać za udostępnienie posta informującego o konkursie na swojej tablicy na Facebooku oraz za przygotowanie autorskich ilustracji związanych z pomysłami na przygody.
 • Wyślijcie Waszą pracę konkursową do 11.04.2021 r. do godziny 23:59 na adres e-mail: stowarzyszenie.chowaniec@gmail.com
 • Poczekajcie cierpliwie na wyniki jury i najpóźniej 25.04.2021 r. dowiedzcie się, kto zgarnie kucykowe nagrody!
Nagrody - Equestria

Erpegowe konkursy są możliwe dzięki współpracy z Black Monk Games oraz ogromnemu i cennemu wsparciu Sektor 3 Szczecin, który przyznał naszemu stowarzyszeniu Bon NGO, współfinansowany ze środków Szczecin Floating Garden.

Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani nie jest z nim w jakikolwiek sposób związany.

Regulaminu konkursu

Aby przybliżyć sobie klimat Equestrii oraz poznać pozytywy grania z dziećmi zachęcamy do zapoznania się z artykułami naszego Prezesa – Adriana Koppa: