Stowarzyszenie Kulturalno-Edukacyjne Chowaniec po raz drugi zaprasza do udziału w dwóch twórczych konkursach! Wykażcie się kreatywnością, wyobraźnią i zgarnijcie atrakcyjne nagrody!

Pula nagród wynosi ponad 1000 zł!

Osoby, które zdobędą I miejsce otrzymają bon do sieci Empik o wartości 200 zł, za drugie miejsce bon do sieci Empik o wartości 100 zł, a za trzecie miejsce bon do sieci Empik o wartości 50 zł. Przewidziane są również wyróżnienia, które zostaną nagrodzone nagrodami rzeczowymi.

Termin przesyłania prac mija 7 listopada 2021 o godzinie 23:59.

  1. Szczecin z Dreszczykiem literacko polega na samodzielnym napisaniu krótkiego (do 4000 znaków), fabularnego opowiadania w klimatach grozy, związanego ze Szczecinem (miejsce akcji, bohaterowie, wydarzenia historyczne itp.). Może to być opowiadanie fantastyczne, thriller, horror, weird fiction, historical fiction… Pokażcie, że nasze miasto kryje w sobie tytułowy „dreszczyk”!
  2. Szczecin z Dreszczkiem graficznie polega na wykonaniu pracy graficznej (rysunek, fotografia, grafika komputerowa itp.) w klimatach grozy, tematycznie związanej ze Szczecinem. Praca może przedstawiać mało uczęszczane miejsce, które zawiera w sobie
    klimat grozy, osobę lub osoby wzbudzające niepokój, znane, szczecińskie miejsca i budynki w nieco straszniejszej odsłonie… Format i forma pracy są dowolne.

W ramach inspiracji zapraszamy do zapoznania się z nagrodzonymi i wyróżnionymi pracami z ubiegłego roku.

Prace należy przesłać do 7 listopada 2021 do godziny 23:59 na adres e-mailowy Organizatora: stowarzyszenie.chowaniec@gmail.com . Wybrane prace wejdą w skład cyfrowej publikacji pokonkursowej, która ukaże się w grudniu 2021 r.

Regulaminy konkursów do pobrania poniżej:

  1. Regulamin konkursu literackiego
  2. Regulamin konkursu graficznego

W razie pytań czy uwag zachęcamy do kontaktu z Organizatorem:

  • stowarzyszenie.chowaniec@gmail.com
  • www.facebook.com/stowarzyszeniechowaniec

Konkursy są częścią projektu III Szczecińskie Spotkanie z Dreszczykiem,
realizowanego przy wsparciu finansowym Miasta Szczecin.