Zapraszamy serdecznie do udziału w dwóch konkursach! Wykażcie się kreatywnością, wyobraźnią i zgarnijcie atrakcyjne nagrody! Pula nagród wynosi aż 1000 zł! Termin przesyłania prac mija 2 listopada 2020 r. o godzinie 23:59.

  1. Szczecin z Dreszczykiem literacko polega na samodzielnym napisaniu krótkiego (do 4000 znaków), fabularnego opowiadania w klimatach grozy, związanego ze Szczecinem (miejsce akcji, bohaterowie, wydarzenia historyczne itp.). Może to być opowiadanie fantastyczne, thriller, horror, weird fiction, historical fiction… Pokażcie, że nasze miasto kryje w sobie tytułowy „dreszczyk”!
    Pobierz: Regulamin konkursu literackiego
  2. Szczecin z Dreszczykiem graficznie polega na wykonaniu pracy graficznej (rysunek, fotografia, grafika komputerowa itp.) w klimatach grozy, tematycznie związanej ze Szczecinem. Praca może przedstawiać mało uczęszczane miejsce, które zawiera w sobie klimat grozy, osobę lub osoby wzbudzające niepokój, znane, szczecińskie miejsca i budynki w nieco straszniejszej odsłonie… Format i forma pracy są dowolne.
    Pobierz: Regulamin konkursu graficznego

Prace należy przesłać do 2 listopada 2020 r. do godziny 23:59 na adres e-mailowy Organizatora: stowarzyszenie.chowaniec@gmail.com. Wybrane prace wejdą w skład cyfrowej publikacji pokonkursowej, która ukaże się w grudniu 2020 r.

W razie pytań czy uwag zachęcamy do kontaktu z Organizatorem poprzez maila lub fanpage: stowarzyszenie.chowaniec@gmail.com lub www.facebook.com/stowarzyszeniechowaniec

Konkursy są częścią projektu II Szczecińskie Spotkanie z Dreszczykiem, realizowanego w ramach Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Społecznik na lata 2019-2021 – Program Marszałkowski”.

#PomorzeZachodnie #spolecznik #ProgramSpolecznik #KARRSA