Graj Familio
Size: 16MB
Version: 1.0

(…) Celem projektu „Graj Familio! Rodzinny Piknik Gier” było zachęcenie rodzin do wspólnego spędzania czasu wolnego, grając w gry niekomputerowe. Za członków rodziny uznaliśmy jednak nie tylko rodziców z dziećmi, ale również seniorów, którzy często w podobnych tematach są pomijani. Dlatego, Czytelniku, znajdziesz tutaj nie tylko poradniki, w jakie gry grać, jak grać lub czego szukać, lecz również jak zaangażować i zainteresować grami „bez prądu” pozostałych członków rodziny. Odnajdziesz tutaj również refleksje nad tym, jakich kroków nie podejmować, by nie zniechęcić domowników. Dowiesz się, jak powstają gry i jak są wydawane. Wszystko po to, by ukazać to zagadnienie jak najszerzej, starając się również rozpocząć pewną dyskusję nad pożytkami angażowania osób w każdym wieku w gry planszowe i gry RPG. (…)

Marcel Mroczek, koordynator projektu

Publikacja jest jednym z efektów projektu „Graj Familio! Rodzinny Piknik Gier”, realizowanego w ramach programu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Społecznik na lata 2019-2021 – Program Marszałkowski”.

#PomorzeZachodnie #spolecznik #ProgramSpolecznik #KARRSA

Zachęcamy również do wysłuchania prelekcji, które zostały nagrane w ramach projektu. Można je znaleźć pod poniższym linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=TBPi38CLvNI&list=PLIgVw9bF02AHmW2QCMSElUtThY9HqCwEC