Stowarzyszenie Kulturalno-Edukacyjne Chowaniec po raz trzeci zaprasza do udziału w dwóch twórczych konkursach! Wykażcie się kreatywnością, pomysłowością i zgarnijcie atrakcyjne nagrody!

Pula nagród wynosi ponad 1000 zł!

Osoby, które zdobędą I miejsce otrzymają bon do sieci Empik o wartości 200 zł, za drugie miejsce bon do sieci Empik o wartości 100 zł, a za trzecie miejsce bon do sieci Empik o wartości 50 zł. Przewidziane są również wyróżnienia, które zostaną nagrodzone nagrodami rzeczowymi.

Termin przesyłania prac mija 5 listopada 2023 roku o godzinie 23:59.

Szczecin z Dreszczykiem literacko polega na samodzielnym napisaniu krótkiego (do 4000 znaków), fabularnego opowiadania w klimatach grozy, związanego ze Szczecinem (miejsce akcji, bohaterowie, wydarzenia historyczne itp.). Może to być powiadanie fantastyczne, thriller, horror, weird fiction, historical fiction… Pokażcie, że nasze miasto kryje w sobie tytułowy „dreszczyk”!  Najciekawsze opowiadania zostaną również nagrane w formie audiobooka, by mogły dotrzeć m.in. do osób niewidomych.

Szczecin z Dreszczykiem graficznie polega na wykonaniu pracy graficznej (rysunek, fotografia, grafika komputerowa itp.) w klimatach grozy, tematycznie związanej ze Szczecinem. Praca może przedstawiać charakterystyczne dla Szczecina miejsce, które zawiera w sobie ziarno grozy; osobę lub osoby wzbudzające niepokój; sytuacje rodem z horrorów lub działania mrożące krew w żyłach. Forma i format pracy są dowolne.

W ramach inspiracji zapraszamy do zapoznania się z nagrodzonymi i wyróżnionymi pracami z poprzednich lat.

Prace należy przesłać do 5 listopada 2023 roku do godziny 23:59 na adres e-mailowy Organizatora: stowarzyszenie.chowaniec@gmail.com. Wybrane prace wejdą w skład cyfrowej publikacji pokonkursowej, która ukaże się w grudniu 2023.

Regulaminy konkursów do pobrania:

W razie pytań czy uwag zachęcamy do kontaktu z Organizatorem:

stowarzyszenie.chowaniec@gmail.com
www.facebook.com/stowarzyszeniechowaniec

Konkursy są częścią projektu V Szczecińskie Spotkanie z Dreszczykiem, który jest współfinansowany ze środków miasta Szczecin w ramach #mikroDOTACJE2023 przy współpracy z Sektorem 3 Szczecin

Kategorie: Aktualności