Archiwum Sz
Size: 15.5 MB
Version: 1.2

Po pobraniu scenariuszy bardzo prosimy o wypełnienie poniższej ankiety.

Klimat Zewu Cthulhu i Tajemnic Pętli w stolicy województwa zachodniopomorskiego? Jak najbardziej!

Projekt „Z Archiwum Sz” jest współfinansowany ze środków miasta Szczecin w ramach #mikroDOTACJE2020 – wsparcie doraźne i powstał przy współpracy z grupą Rzucaj Nie Gadaj – Podcast RPG.

Do Waszej dyspozycji przygotowaliśmy 3 pełne wrażeń scenariusze:

  • Krucze Dzieci – Pozwól sobie na podróż do czasu końca II Wojny Światowej, gdy Szczecin był niczyj i rozwiąż zagadkę Szubienicznego Wzgórza i Kruczego Kamienia. Wiele ulic – niczym naczynia krwionośne miasta – kryje swoje tajemnice, ale niektóre pragną Twojego zainteresowania i zajrzenia w głąb ich kanałów. Co takiego skrywa obecna ulica Potulicka? Co mogli spotkać żołnierze odbijający z rąk wroga nasze piękne miasto? O tym dowiesz się od dzieci – Kruczych Dzieci.
  • Wakacje w Szczecinie – Przenieś się do lat 80. XX wieku i Tajemnic Pętli. Obóz kolonijny nad jeziorem Dąbie – konflikt w Zatoce Pomorskiej staje się poważniejszy. Jednak obozy wakacyjne dla dzieciaków trwają dalej, a nasze dzieciaki lądują na jednym z nich. Będą musiały stawić czoła tajemnicom dziesiątek wysp oraz zagrożeniu czekającym nie tylko na nie…
  • Miasto, które zgasło – Szczecin, rok 2008, wyjątkowo zimny kwiecień. Czy Twoje śledztwo przyniesie odpowiedzi na te najważniejsze pytania? Jaka była przyczyna słynnego szczecińskiego Blackoutu? Jakie tajemnice skrywa Cmentarz Centralny? Co ukrywali Hermann Haken i Wilhelm Meyer-Schwartau? Wejdź w przygodę, w której prawdziwa i intrygująca historia miesza się z fikcją.